Количка

0 артикула
Начало ПРИМАМКИБлесна Mepps Aglia Long Redbo Silver

Блесна Mepps Aglia Long Redbo Silver

Цена:4.50лв.
  • Код:
    400328
Номер:
Добави в Любими
Блесна Mepps Aglia Long Redbo Silver
Блесна Mepps Aglia Long Redbo Silver
Изображение
Номер:
Цена
Поръчка

 

Размер No 0 No 1 No 2 No 3
Тегло 2.5 гр 4.5 гр 7 гр 11.5 гр