Добре дошли в нашия магазин!
Език: BG
Валута: BGN
  • BGN
  • EUR
  • USD

Количка

0 артикула
Филтри

Категории с падащо меню

Работа в риболовен магазин АкваСпорт

АКВАСПОРТ ЕООД търси да назначи ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ за магазин АкваСпорт - Бургас.

ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ИЗИСКВАНИЯ за длъжност ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

1. ПОЗНАНИЯ В РИБОЛОВА (познанията в повече видове риболов увеличават шансовете Ви за назначение).

2. ПОЗНАНИЯ В РАБОТАТА С КОМПЮТЪР.

3. ОТЗИВЧИВОСТ, КОМУНИКАТИВНОСТ, ОБЩИТЕЛНОСТ при обслужване на клиент.

4. АДАПТИВНОСТ, ИНИЦИАТИВНОСТ, УМЕНИЯ ЗА РАБОТА В ЕКИП.

5. УМЕНИЯ ЗА АРАНЖИРАНЕ - ПОДРЕЖДАНЕ СТОКИТЕ НА ЩАНД И В СКЛАД.

6. ГОТОВНОСТ ЗА РАБОТА НА СМЕНИ С МЕСЕЧЕН ГРАФИК (според сезона):

ОТГОВОРНОСТИ

1. МАТЕРИАЛНА ОТГОВОРНОСТ.

2. СПАЗВАНЕ НА ДЛЪЖНОСТНА ХАРАКТЕРИСТИКА.

3. АКТИВНО ВЗАИМОДЕЙСТВИЕ С КЛИЕНТА.

4. ДЕТАЙЛНО ПОЗНАВАНЕ НА ПРЕДЛАГАНАТА СТОКА.

5. АКТИВНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ РАБОТАТА.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

1. Трудов договор с коректен и легитимен работодател.

2. Добра работна среда в търговски обект с име и традиции.

3. Работа със стоки от престижни и световно-известни марки.

4. Възможност хобито да Ви носи приходи.

5. Справедливо заплащане, обвързано с финансовите резултати.

​ПЪРВОНАЧАЛНИЯТ ПОДБОР ЩЕ СЕ ИЗВЪРШИ НА БАЗА ИНФОРМАЦИЯТА, ПОДАДЕНА В ТОЗИ ФОРМУЛЯР.

За интервю ще бъдат поканени само кандидатите, получили предварително одобрение и отговарят на изискванията, посочени по-горе.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално, в съответствие със ЗЗЛД.

Благодарим Ви, че прочетохте внимателно и разбрахте нашите условия и изисквания.

Разнообразният Ви опит и разностранни умения ще Ви дадат предимство пред останалите кандидати!